Pianolive.cz

TIPY 2021

Na tomto místě najdete TIPY od roku 2021 - protože "čo bolo, to bolo"...spousta TIPŮ, které na tomto místě byly ještě v roce 2020 už není..tedy začínám "nanovo". Najdete zde opět TIPY na místa a služby, které jsou, podle mého názoru, zajímavé a vhodné pro akce jako jsou svatby, oslavy narozenin, firmení eventy a jiné společenské akce. Se všemi TIPY mám osobní, dobrou zkušenost.

WESTERNOVÁ HOSPODA, CASINO,

Pokud chcete stylovou akci na své akci, kupte si rvačku. Já budu hrát v klidu na klimpr ovšem může se stát, že ke mně přijde neodbytný host a bude se dožadovat písně, kterou neumím. Jiný host se mě zastane a je to...

PIŠTE , VOLEJTE - Jan Šulc + 420 774 724 429 sulc@festive.cz

PIANISTA S PARTOU KOVBOJŮPIANISTA S PARTOU KOVBOJŮ 1PIANISTA S PARTOU KOVBOJŮ 2

SVATEBNÍ FOTOGRAF

Občas se mě ptáte, jestli neznám nějakého solidního svatebního fotografa. Ne všichni dobří fotografové musí mít web prezentaci, stránku na Facebooku a Instagramu...napište jim, a že je srdečně zdravím!

JOSEF KOKŠ josef.koks@seznam.cz MARTIN KRÁL info@foto-studio.cz,

RONALD HILMAR Ronald.Hilmar@seznam.cz MILAN DVOŘÁK dvmilan@gmail.com


ODDÁVAJÍCÍ

...reverend PETR SAMOJSKÝ je autorem knihy "Dobrodružství zvané svatba" Petr Vás oddá třeba na louce nebo na pasece v lese. Před svatbou se s Vámi setká a popovídá si.Jeho projevy jsou osobní. Najdete v nich vtip i filozofii. Potkal jsem se s ním na mnoha obřadech a jeho řeč mě vždy nadchla...

Kniha Dobrodružství zvané svatba

MUZEUM SLIVOVICE PRAHA

Je otevřené teprve rok. Je jedno z nejmodernějších na světě a nabízí neskutečnou škálu lidského vyžití na téma švestka. Proklikněte si odkaz MUZEUM SLIVOVICE PRAHA , ta úžasnost se nedá popsat, to se musí vidět...interiéry řešené do nejmenších detailů, neustále na Vás působící historie v kontextu s nejmodernějšími technologiemi...Vrcholem je, že se posadíte do křesla, dostanete virtuální brýle a na chvíli se stanete švestkou...Tento dům na pražském Klárově, v němž mimochodem bydlela česká herečka Slávka Budínová, je v současné době TOP PLACE pro pořádání akcí nejrůznějšího druhu. Hosté se rozhodně nebudou nudit - pití i jídlo, konferenční a jednací místnosti, interaktivní muzeum...firemní eventy, rodinná setkání, svatby...UŽIJTE SI TO!!!
MUZEUM SLIVOVICE - BARMUZEUM SLIVOVICE - STAŇ SE ŠVESTKOUMUZEUM SLIVOVICE - BAR 2


webdesign, tvorba webových stránek | mapa webu | Powered by Nette Framework | © 2024 Pianolive.cz